Миколаївська фехтувальниця Ольга Харлан завоювала срібло Кубка світу в Алжирі

11 Листопада 2023, 12:49
Ольга Харлан на етапі Кубка світу в Алжирі 132
Ольга Харлан на етапі Кубка світу в Алжирі

У боротьбі за золото олімпійська чемпіонка поступилася у фіналі представниці Франції Сарі Бальцер із рахунком 11:15.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомляє  иколаївська міська рада.

На турнірі Харлан стартувала з перемоги над японкою Шигомі Фукушимою (15:7). Після чого обіграла представницю Алжиру Саусен Будіаф (15:12), іспанку Селію Перес Куенку (15:11) та американку Татьяну Назлимов (15:9).

На стадії півфіналу Харлан здолала грецьку шаблістку Деспіну Георгіаду (15:12).

Для України це срібло Харлан є першою медаллю на змаганнях Кубка світу сезону-2023/24. А для самої спортсменки це загалом восьма срібна нагорода на рівні Кубків світу. На цьому рівні українка 13 разів вигравала золото.

Етап в Алжирі відкривав сезон Кубка світу з фехтування на шаблях. До заявки збірної України увійшли 14 спортсменів.

Жіночий командний турнір відбудеться 12 листопада. Українки пропускатимуть перше коло і стартують із протистояння проти команди Греції.