У Миколаєві оновлюють мережі вуличного освітлення

04 Грудня 2023, 10:35
Працівники комунального підприємства «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва» 336
Працівники комунального підприємства «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва»

За рік в місті встановили понад 4 тисячі енергоощадних LED-світильників різної потужності.

Про це на своєму сайті повідомляє Миколаївська міська рада.

За світло на вулицях Миколаєва відповідають фахівці комунального підприємства «ГДМБ» — Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва. За інформацією комунального підприємства, загальна протяжність зруйнованих мереж становила понад пів кілометра, ще 1,2 кілометра були пошкоджені частково. На початку 2023 року в місті почали частково вмикати вуличні ліхтарі.

«До Миколаєва повернулися багато людей. Освітлені вулиці та двори — насамперед безпека та комфорт для наших жителів. Особливо це відчутно в осінньо-зимовий період: темніє рано, а містянам треба безпечно дістатися додому з роботи.», — розповідає майстер дільниці комунального підприємства «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва» Станіслав Халай.

У місті продовжують заміну старих ламп на нові, енергоощадні. Встановили вже понад 4 тисячі LED-світильників різної потужності, залежно від потреби на конкретній ділянці.

«Переваги LED-світильників чималі. Вони споживають значно менше електроенергії, не перевантажують мережу. Місто заощаджує, а люди отримують якісне вуличне освітлення в темний час доби та за будь-яких погодних умов», — каже працівник підприємства.

Миколаївці звертаються до міського Контакт-центру з проханням замінити світильники у дворі багатоповерхівки чи просто на вулиці. З початку року надійшли 502 заяви. Практично всі вони вже виконані, наразі в роботі 18.

Район.Миколаїв раніше повідомляв, що у місти висадили майже сотню нових дерев.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024