Підприємицям з Миколаївської та Одеської областей пропонують мінігранти

07 Грудня 2023, 12:35
Підприємиці. Ілюстрація 422
Підприємиці. Ілюстрація

Бюджет мінігранту становить 70 тисяч гривень. Кошти можна витратити на придбання обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Про це на своєму сайті повідомляє Миколаївська міська рада.

Фонд «Жіночі можливості в Україні» підтримає жіноче підприємництво в Одеській та Миколаївській областях. Для цього розпочато конкурс мінігрантів для жінок-підприємиць в Одеській та Миколаївській областях.

«У ці непрості часи робота підприємств є символом стійкості, сили, надії та віри у майбутнє. Ми втретє запускаємо конкурс для розвитку жіночого бізнесу в Україні. Я впевнена, якщо кожен з нас робитиме добро, світ стане ще кращим» – говорить засновниця благодійного фонду Влада Недак.

Участь можуть взяти жінки-підприємиці, які мають чинний бізнес (від 6 місяців та більше), зареєстровані як фізична особа-підприємець у двох зазначених областях або релокували бізнес після 24 лютого 2022 року на ці території та мають підтверджений статус внутрішньо переміщеної особи.

З 4 до 31 грудня 2023 р. учасницям потрібно заповнити онлайн-форму заявки, вказавши інформацію про себе та свій бізнес, а також додати мотиваційний лист та необхідні документи, що підтверджують стаж підприємницької діяльності та план розвитку бізнесу.

Під час перших двох хвиль конкурсу Фонд «Жіночі можливості в Україні» забезпечив понад 60 грошових грантів для розвитку та підтримки жіночого бізнесу на загальну суму 3,8 мільйона гривень.

Район.Миколаїв повідомляв, що у Миколаєві провели регіональний форум з питань формування та реалізації плану відновлення України.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024