У Миколаєві проведуть громадські слухання щодо перейменування міських топонімів

15 Грудня 2023, 10:40
Миколаїв 234
Миколаїв

У Миколаєві відбудуться громадські слухання щодо перейменування топонімічних об’єктів – вулиць, скверів, площ тощо.

Про це на своєму сайті повідомляє Миколаївська міська рада.

Містяни шляхом голосування в онлайн- чи офлайн-форматі зможуть висловити свою думку, яка буде врахована при прийнятті рішення.

Проведення громадських слухань у такому форматі дасть змогу врахувати думку усіх містян -  і тих, що перебувають у Миколаєві, і тих, що наразі поза його межами.

«У такому випадку всі мешканці міста, які нині знаходиться за кордоном, перебувають в евакуації, або знаходяться на передовій, зможуть проголосувати. Ми дамо можливість висловитися кожному миколаївцю»,  зазначив міський голова Олександр Сєнкевич.

Голосування можна провести за принципом обрання проєктів Громадського бюджету. Цей механізм довів свою ефективність.

«У рамках громадського бюджету можна було прийти до ЦНАПу, де адміністратор перевіряв прописку, і проголосувати за окремий проєкт. Також люди, які не могли або ж не бажали приходити до ЦНАПу, мали змогу зайти на сайт, авторизуватися через BankID або через Дію і проголосувати», додав міський голова.

Громадські слухання відбуватимуться після завершення роботи топонімічної комісії, яка і пропонуватиме нові назви. Наступним етапом буде розгляд питання на сесії міської ради. Там депутати зможуть вносити свої пропозиції щодо перейменування вулиць або інших об'єктів топонімики. Наразі затверджений список на перейменування включає 171 топонімічний об’єкт.

Район.Миколаїв повідомляв, що  у Миколаєві запропонували 23 нові назви вулиць та провулків.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024