Миколаїв шукатиме способи допомагати армії і після втрати ПДФО військовослужбовців

16 Грудня 2023, 11:35
Миколаївська міська рада 419
Миколаївська міська рада

ПДФО військовослужбовців до його вилучення з місцевих бюджетів у Миколаєві складало біля 46%.

Про це на своєму сайті повідомляє  Миколаївська міська рада.

Ці кошти, у тому числі, активно використовували для допомоги армії  розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. За останніми розрахунками,  близько 700 мільйонів гривень було направлено з бюджету на потреби військових.

«Ми зробили окрему програму на 200 мільйонів, за якою давали субвенцію військовим частинам. Ми виділили 200 мільйонів і розділити між ними у відсотковому співвідношенні. Кожна частина отримує гроші за цією програмою. Вони надають нам перелік обладнання, яке вони хочуть закупити. Ми перевіряємо, щоб ціни були ринковими й передаємо їм субвенцію у вигляді грошей.», розповідає міський голова.

Друга програма, що діє в місті, це забезпечення житлом військовослужбовців, на яку виділили ще 200 мільйонів гривень. І також у відсотковому співвідношенні кожна з військових частин отримала компенсацію на придбання житла. Тобто гроші витрачають вони особисто, пояснює мер.

«За розрахунком Кабміну вони отримують гроші на свою сім'ю. Вони беруть гроші військовослужбовців, рахують, скільки можуть на ці гроші купити квартир. Подають цих людей командири частин за погодженням командира гарнізону. Тобто не ми обираємо, ніхто їх не рухає в черзі. Кого подали, того ми винагородимо. Усе по-чесному. Також ми їм передавали техніку, закуповували автомобілі. Загалом на 700 мільйонів гривень», - резюмує Сєнкевич.

Допомагати війську будуть і після втрати ПДФО військовослужбовців, запевняє мер. Для цього планують залучати допомогу донорів і приватного бізнесу.

Район.Миколаїв повідомляв, що у Миколаєві воїнам ЗСУ вручили сертифікати на придбання власних помешкань

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024