Лікарні Миколаєва поповнились новою сучасною технікою

20 Грудня 2023, 11:10
Лікар Миколаївської лікарні № 4 з новим мікроскопом 266
Лікар Миколаївської лікарні № 4 з новим мікроскопом

Протягом 2023 року у Миколаєві за кошти міського бюджету проводилось покращання матеріально-технічної бази медичних закладів для надання ще більш якісних послуг населенню.

Про це на своєму сайті повідомила Миколаївська міська рада.

Все придбане обладнання, за словами чиновників, активно використовується.

В міській лікарні №4 з'явились:

  • сучасний аудіометр-тимпанометр з імпедансометром, який дозволяє проводити дослідження та підбір слухових апаратів на новому професійному рівні.  З початку введення в експлуатацію (листопаді 2023 р.) на апараті проведено 77 досліджень, у тому числі 28 військовим;
  • мікроскоп новітнього покоління на два робочих місця, оснащений відеокамерою, який дозволяє проводити операції з відновлення цілісності пошкоджених судин та нервів малого калібру, реплантації частин органу та сегментів кисті та стопи, відновлення застарілих пошкоджень периферичних нервів. З початку введення в експлуатацію (вересень 2023 р.) з використанням нової техніки виконано вже 41 оперативне втручання, з них 12 військовим. Район.Миколаїв розповідав про це у своєму матеріалі.

В міську дитячу лікарню №2 придбано ЛОР-комбайн, який призначений для діагностики і лікування ЛОР-органів та дозволяє на високому рівні проводити відеоендоскопічні обстеження дітей, здійснювати малоінвазівне лікування та, як наслідок, уникнути розвитку тяжких ускладнень захворювань ЛОР-органів. За допомогою нової техніки проведено 270 досліджень.

Для міської лікарні №5 придбано лапароскопічну стійку. Це надсучасний комплект обладнання для ендоскопічних операцій з використанням системи візуалізації. З початку введення в експлуатацію (листопаді 2023 р.) вже проведено 5 оперативних втручань, з них 2 військовим. Район.Миколаїв раніше писав про це детальніше.

В міську лікарню №3 придбано:

  • ендоскопічну стійку для досліджень та проведення оперативних втручань з мінімізацією травм та забезпеченням точних медичних процедур. На ній проведено 181 дослідження, в тому числі 17 військовим;
  • урологічну стійку з набором обладнання для цитоскопії, діагностування та лікування захворювань сечового тракту, на якій проведено 76 досліджень.

В Центрі соціально значущих хвороб з'явилась автоматична система, яка використовується при проведенні обов'язкового психіатричного огляду населення, в тому числі і військових, які приймаються на службу за контрактом. Проведено 43 аналізи, з них 18 військовим.

Район.Миколаїв також розповідав,  як працює миколаївський центр підтримки ветеранів війни.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024