У Миколаєві обласна стоматологія отримала новий мікроскоп

23 Грудня 2023, 14:36
Працівник Миколаївської обласної стоматології за мікроскопом 606
Працівник Миколаївської обласної стоматології за мікроскопом

Обласна стоматологія отримала сучасний мікроскоп «Calipso superior».

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив перший заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Антон Табунщик.

Команда апарату Миколаївської обласної ради та обласної стоматології працювали над залученням допомоги для закладу. Благодійний фонд  Дениса Парамонова відгукнувся на потреби стоматологіїОчільники області оглянули, як фахівці працюють з новим стоматологічним мікроскопом.

Український виробник виготовив обладнання спеціально на замовлення фонду. Вартість такого мікроскопу – близько 480 тисяч гривень.

«До сьогодні в закладі не було такого оснащення, і головний лікар Анатолій Кобилянський розповів, як воно вплине на якість послуг, що тут надають. Зокрема, мікроскоп дає можливість спеціалісту бачити стан зуба аж до верхівки кореня, і якісно надавати лікувальну допомогу. Крім того, його також використовуватимуть в хірургічній стоматології. » – зазначили у повідомленні.

Миколаївська обласна стоматологія з перших днів повномасштабної агресії росіян продовжувала працювати та надавати допомогу не тільки цивільним, а і військовим, правоохоронцям, рятувальникам.

Район.Миколаїв повідомляв, що на Миколаївщині за кошти Європейського союзу відкрили лікувально-діагностичний центр.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024