«Миколаївобленерго» оновлює свій автопарк за кошти інвестпрограми

13 Лютого 2024, 14:49
Одна з нових автівок «Миколаївобленерго» 731
Одна з нових автівок «Миколаївобленерго»

Це перша обновка з початку повномасштабного вторгнення. Воні відбулась в рамках реалізації інвестпрограми.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомило Акціонерне товариство «Миколаївобленерго».

Автопарку Товариства добряче дісталося за ці майже 2 роки. Агресор крав, палив чи виводив з ладу весь транспорт, до якого отримував доступ від час окупації Миколаївщини.  Те ж, що виявилося поза зоною досяжності, спробував знищити віддалено, поціливши ракетою. Було це влітку 2022 року, тоді постраждала левова частка спецтранспорту підприємства. Та, попри проблему з технікою, у «Миколаївобленерго» продовжили виконувати свою роботу.

«Як і більшість свідомих українців, всі наші зусилля та кошти ми спрямовуємо на Перемогу. Наш основний внесок у спільну справу – забезпечити безперебійний розподіл електроенергії. Та для того, аби полагодити електромережі, пошкоджені внаслідок бойових дій, нашим фахівцям потрібні автомобілі, аби доїхати на місце, та спецтехніка, аби виконати роботи – і рано чи пізно це питання мало постати руба.» – розповіли у підприємстві.

Завдяки гуманітарній допомозі у 2023 році вдалося дещо виправити ситуацію – міжнародні партнери передавали «Миколаївобленерго» в тому числі спецтехніку (автопідйомники, трактори тощо).

Наприкінці 2023 року, в рамках реалізації інвестпрограми, Товариство вперше від початку повномасштабного вторгнення змогло придбати декілька одиниць автотранспорту (40% від запланованих на рік обсягів).

У 2024 році підприємство продовжить оновлення автопарку, зокрема, зосередившись на бригадних автомобілях. Зараз бригади користуються автотранспортом ще радянського виробництва.

Район.Миколаїв розповідав про те, що «Миколаївобленерго» ремонтує та модернізує електромережі області.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024