З робочим візитом до Миколаєва приїхав заступник Міністра охорони здоровʼя України

16 Лютого 2024, 18:06
Делегація представників Миколаївської обласної військова адміністрації та заступника Міністра МОЗ 380
Делегація представників Миколаївської обласної військова адміністрації та заступника Міністра МОЗ

Заступник Міністра охорони здоров’я України Петро Ємець відвідав заклади охорони здоров’я Миколаєва.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Миколаївська обласна військова адміністрація.

«Проінспектували роботу обласної станції переливання крові на предмет збільшення потужності, ознайомилися з можливостями роботи на новому високотехнологічному обладнанні. Відпрацювали питання вдосконалення роботи Миколаївського онкологічного центру та продовження його переоснащення сучасним обладнанням», – написав заступник голови обласної адміністрації Юрій Гранатуров.

Разом із начальником управління охорони здоров'я Миколаївської обласної військової адміністрації Максимом Безносенком та його заступницею Іриною Ткаченко чиновники провели нараду, перевірили стан роботи модульного комп’ютерного томографа в обласній дитячій лікарні, де вже пройшли пусконалагоджувальні роботи.

«Дякуємо Міністерству охорони здоровя за плідну співпрацю з обласною військовою адміністрацією та надання Миколаївській області надсучасного цифрового діагностичного обладнання.» – додав Юрій Гранатуров.

Район.Миколаїв нещодавно розповідав, що Національна служба здоров'я збільшила  фінансування Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024