На Миколаївщині відновили ще один медзаклад, який пошкодили росіяни

21 Лютого 2024, 16:15
Миколаївська міська лікарня №4 298
Миколаївська міська лікарня №4

У Миколаївській області відновлено Міську лікарню №4, яку було двічі пошкоджено росіянами у перший рік повномасштабного вторгнення.

Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Миколаївщина, як одна із прифронтових областей, ще від початку війни зазнавала постійних ракетних обстрілів та ударів з боку росії, а частина регіону перебувала під тимчасовою окупацією. Внаслідок цього багато цивільних, зокрема й медичних, об’єктів були пошкоджені або повністю знищені. 

Так, у липні та у вересні 2022 року внаслідок ракетних обстрілів регіону у будівлях Міської лікарні №4 було пошкоджено понад 900 м² вікон, зовнішні й внутрішні двері та фасад лікарні. Також медзаклад потребував поточного ремонту.

Завдяки підтримці партнерів, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста Одеси та благодійній оргіназції «Благодійний фонд “Лікарі без кордонів – Франція”» у медзакладі були повністю замінені вікна та двері. Крім того, було проведено поточний ремонт.

Медзаклад від початку війну не перестає надавати спеціалізовану медичну допомогу населенню регіону. Наразі у Міській лікарні №4 на другому поверсі стаціонарного корпусу створюють реабілітаційний центр, аби надавати якісні послуги з тривалої безперервної циклічної реабілітації. У середньому за рік лікарями стаціонару надається медична допомога понад 7000 пацієнтам.

Загалом від початку повномасштабної війни на Миколаївщині вдалося відновити 80 об’єктів медзакладів та ще 51 – відновлений частково.

Район.Миколаїв раніше розповідав, що лікарні міста поповнились новою сучасною технікою.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024