Голова Міністерства закордонних справ Німеччини відвідала Миколаїв

25 Лютого 2024, 16:59
Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 259
Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок

У Миколаєві з робочим візитом перебувала німецька делегація на чолі з Міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Миколаївська обласна військова адміністрація.

Вона зустрілась з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем.

Вони розповіли очільниці МЗС Німеччини про поточну ситуацію у Миколаєві та області, безпековий стан, кількість пошкоджених обʼєктів цивільної інфраструктури та їх відновлення. Також посадовиці показали зруйновану внаслідок ракетного удару будівлю Миколаївської обласної військової адміністрації.

«Вдячний вам за візит. Він демонструє вашу підтримку України у її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. Сьогодні ви на власні очі побачили військову агресію росії та впевнилися наскільки важливою для українців є міжнародна допомога, щоб протистояти ворогу» – зазначив Віталій Кім.

За словами Анналени Бербок, Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки це буде потрібно.

Крім того, під час візиту міністерка оглянула встановлені у рамках підписаного Меморандуму між компанією Boreal Light GmbH та Миколаївською міською радою, опріснювальні системи на сонячних панелях. На втілення проєкту німецька організація виділила 260 мільйонів гривень.

Миколаївська область – одна з десяти, де реалізується Спеціальна програма допомоги Україна/ЄС стійким регіонам (SAP). Це один із проєктів, які Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) реалізує в Україні. Його мета – підтримка уповноважених урядових і неурядових установ у вибраних областях України для базового догляду та захисту населення.

Район.Миколаїв раніше розповідав, що у місті запрацювала Канцелярія Посольства Королівства Данія в Україні.

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024