Громади Миколаївщини отримали понад 1500 ноутбуків від UNICEF

03 Квітня 2024, 12:22
Мунір Мамедзаде та Віталій Кім 160
Мунір Мамедзаде та Віталій Кім

Від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (UNICEF) 23 громадам Миколаївської області передано 1513 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

У передачі девайсів представникам громад взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступники Микола Марінов та Олександр Трайтлі, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та голова Представництва UNICEF в Україні Мунір Мамедзаде.

Також під зустрічі представники громад поспілкувалися зі співробітниками Дитячого фонду ООН та розповіли їм про проблеми доступу до якісної освіти.

Далі присутні оглянули укриття, відремонтоване за сприяння UNICEF минулого року.

Окремо сторони обговорили поточний стан гуманітарних справ у регіоні, зокрема реагування на надзвичайні ситуації, освіти, захисту прав дітей, водопостачання, санітарії та гігієни, а також соціального захисту.

Мунір Мамедзаде підкреслив, що UNICEF прагне й надалі всебічно допомагати регіону у відновленні.

«Ми розуміємо, що війна серйозно вплинула на людей, тому хочемо продовжувати робити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до нормального життя», – сказав він.

На що начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що пріоритетними напрямками є створення робочих місць та розвиток малого бізнесу у постраждалих від війни громадах, що тим самим забезпечить розвиток економіки.

Також він акцентував на важливості організації очного навчання та активностей для школярів.

«Освіта – це майбутнє наших дітей, тому ми повинні зробити все можливе, щоб дати їм можливість здобувати знання, навіть у таких складних умовах. Очне навчання – це не лише про уроки, а й про те, щоб діти могли жити нормальним життям, спілкуватися з однолітками та бути у безпеці», – додав очільник області.

Варто відзначити, що у Миколаївській області Дитячий фонд ООН уже відремонтував шість сховищ та передав 835 ноутбуків педпрацівникам, понад 5340 ноутбуків й 630 планшетів здобувачам освіти.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024