У мікрорайоні Миколаєві запрацював пункт розливу води

13 Червня 2024, 14:05
У мікрорайоні Миколаєві запрацював пункт розливу води 205
У мікрорайоні Миколаєві запрацював пункт розливу води

У Миколаєві у мікрорайоні Ракетне Урочище відкрили точку видачі питної води. 

Про це повідомляє Миколаївська обласна рада.

Це вдалося зробити завдяки Регіональній адміністрації територіальних громад, з якою у межах меморандуму співпрацює Миколаївська обласна рада.

На відкриття бювету були присутні голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, керівник РАТЕГ Сергій Власенко, директор Агенції регіонального розвитку Миколаївської області Євген Бабков, а також голова Регіональної асоціації автомобілістів Олена Софійчук та представники громадськості.

«Це необхідність для мешканців Миколаєва та області, особливо у літній період, адже водозабезпечення стосується не лише здоровʼя населення, а й санітарної ситуації. Це вже третій проєкт РАТЕГу, успішно втілений на території області. Його особливість у встановленій системі очищування води», – повідомив Антон Табунщик.

Сучасна система очищування здатна зробити воду будь-якого ступеня забруднення не лише чистою, а й корисною для вживання. Устаткування з двома японськими мембранами здатне очистити до 500 літрів води на годину, що набираються зі свердловини глибиною 32 метри.

«У планах – відкриття ще кількох таких пунктів у обласному центрі. Працюємо з Асоціацією для відкриття їх і в інших населених пунктах, де найбільша потреба. Усе відновимо та зробимо ще кращим, ніж було!» – додав очільник облради.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024