У Миколаєві всі медичні заклади, пошкоджені обстрілами, відновили свою роботу

19 Червня 2024, 13:10
Начальниця міського управління охорони здоров'я Ірина Шамрай 119
Начальниця міського управління охорони здоров'я Ірина Шамрай

Начальниця міського управління охорони здоров'я Ірина Шамрай в ефірі телеканалу «Рада» розповіла про роботу з відновлення медичних закладів у Миколаєві.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Вона повідомила, що на початку війни всі заклади системи охорони здоров'я міста помічали спеціальними знаками, сподіваючись, що ворог їх не обстрілюватиме. Але майже одразу стало зрозуміло, що росіяни навпаки орієнтувались на ці позначки та спеціально били по лікарнях. Тож всі символи та написи довелось терміново прибирати та замальовувати.

«Ми розуміли, що, якщо така позначка є, це ще більш привабливіша ціль для рашистів, які хочуть влучити в цей об'єкт», - розповідає начальниця управління.

Шамрай додала, що з 18 закладів охорони здоров'я в місті постраждало від обстрілів 16. В деякі були прильоти по два-три рази. Є такі заклади, де одномоментно від вибухів було вибито понад 500 вікон.

Наразі всі заклади відновили свою роботу.

«У нас був масований приліт в лікарню швидкої медичної допомоги, де був зруйнований єдиний на всю область травматологічний пункт, який цілодобово приймав і поранених, і травмованих людей. Це був унікальний заклад. Але протягом трьох місяців ми його за допомогою міжнародних спонсорів відновили та він повністю оновив свою роботу. Цей заклад приймає близько 80 тисяч звернень за рік». - каже Шамрай.

Пані Ірина уточнила, що постраждалі заклади охорони здоров'я в місті відновлювались різними шляхами: і за допомогою місцевих коштів, і за допомогою благодійних організацій. Всі заклади, які були пошкоджені обстрілами, наразі працюють в штатному режимі.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024